Кілька слів про салон краси “La Tua”

Салон “La Tua” активно розвивається на ринку послуг. Ми надаємо широкий спектр послуг в сфері краси. Серед основних напрямків роботи можна виділити: манікюр, педикюр, стрижки, масаж, макіяж і косметологію. Крім того, в окрему важливу категорію входить ряд послуг, що стосуються роботи з бровами і віями.

На сьогоднішній день, в нашу команду входять різних кваліфіковані фахівці.

Пріоритети

Наша основна задача – це надання високоякісних послуг. І це було б неможливо без двох чинників: команди висококваліфікованих співробітників і роботи, виключно, з професійними лініями світових брендів (CND, OPI, Luxio, Alessandro, Gehwol і т. Д.). Також велике значення має Ваша безпека. Приміщення салонів відповідають всім вимогам санітарно-епідеміологічних норм, інструменти стерилізуються після кожного клієнта. Поверхні, предмети і руки майстрів знезаражуються антисептиками.

І звичайно ж ми дбаємо про Ваш комфорт починаючи від таких важливих речей як місце розташування і оформлення салону, закінчуючи наявністю Wi-Fi і можливістю отримати насолоду від чашкою зваренї кави.

Запрошуємо Вас до нашого салону, де ви не тільки переконаєтеся в існуванні всіх перерахованих переваг, але і будете приємно здивовані вартістю послуг!